Reference

Profesionální přístup, znalosti v oboru. Komplexní poradenství. Doporučuji.

Jan K.

Doporučuji. Profesionalni a individuální přístup s výběrem hypoteky, pojištění, aj. Rychla reakce na pozadovane změny, vývoj trhu.

Martin Krameš

S panem Králem jsem řešil pojištění majetku - konkrétně osobní automobil. Připravil mi srovnání nabídek pojišťoven a vysvětlil podmínky u každé z nich. Dále mi pomohl nastavit finanční plán, abych mohl v budoucnu snadněji získat hypoteční úvěr. Pana Krále mohu vřele doporučit a věřím, ze mi pomůže časem získat i moje vysněné bydlení. Jednání probíhalo velmi hladce, nenuceně a hlavně srozumitelně. Díky

Jindřich Votápka

Jsem plně spokojený. Úžasná komunikace, pomohl mi se vším s čím jsem přišel. Naslouchal všemu co bych chtěl od různých produktu a dokázal vše zařídit dokonce i líp. Spolupráci velmi doporučuji.

Milan Hejtman

Za svůj život jsem poznal několik finančních poradců. A můžu Vám říct, že jsem na ně začal být alergický. Vždy jen uzavřeli smlouvu a pak člověk o nich nevěděl, nebo se vypařili ze světa. Ale s Michalem jsem se přesvědčil, že existují i tací, kteří si dokáží vážit svých klientů. S Michalem jsem poznal, že mám vedle sebe člověka, který mě vždy povede a postará se o mě. Je to člověk na správném místě s profesionálním a lidským přístupem a já jsem moc rád že mohu být jeho klientem...

Martin Pjenták

Spolehlivost, kvalita a rychlost zpracování řešení jsou velkou předností Michala. Mohu jen doporučit.

Ondřej V.

Super poradce který do ničeho netlačí s velmi individuálním přístupem. Doporučuji

Nazar H.

Pan Král má veliký rozsah znalostí v komplexním finančním poradenství. Vřele doporučuji.

Václav Bečvařík

Rychlost, zpracování nabídky, férové jednání, jako laikovy mi vše dobře vysvětlil. Michala mohu i s přítelkyní jen vřele doporučit.

Mario Hrvačić

Schůzka s panem Králem byla skvělá. Dříve jsem ohledně investic neměla moc informací, pan Král mi vše vysvětlil od úplného začátku až do konce. Odpověděl mi na jakýkoliv dotaz. Do ničeho mě nenutil. O své klienty se stará - volá, komunikuje s nimi pokud jsou nějaké novinky nebo, čím by svému klientovi pomohl. Oceňuji profesionální, trpělivý a empatický přístup. Vřele doporučuji.

Natálie K.